Skip links

Hakkımızda

Murat SAYIN tarafından kurulan ve İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Sayın Hukuk ve Danışmanlık; ticari hayatın her alanında aktif olan şirketlere, gerçek kişilere ve yatırımcılara profesyonel bir iş anlayışı içinde kaliteli, çözüm odaklı ve nitelikli hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sayın Hukuk ve Danışmanlık’ın profesyonel ekibinde yer alan tüm avukatlar ve destek personeli, alanında yetkin; yurtiçi ve/veya yurtdışındaki tanınmış hukuk fakültelerinden mezun olmuş ve en az iki dil bilmektedirler. Sayın Hukuk ve Danışmanlık’ın genç ve dinamik ekibi, müvekkillerine en kaliteli hukuki hizmeti sağlayabilmek için alanlarındaki gelişmeleri günü gününe takip etmekte, bu gelişmelerden müvekkillerini düzenli olarak haberdar etmektedir.

Müvekkil Odaklı Hizmet

Profesyonel ekibimiz yasal dava ve takip süreçlerinin her aşamasında müvekkillerimizle paralel olarak ilerlemekte, müvekkillerimize düzenli olarak raporlar sunmaktadır. Biliyoruz ki müvekillerimizin haklarının en iyi şekilde korunması en öncelikli görevimiz.

En Uygun Çözüm

Müvekkillerimizin bütün hukuki ihtiyaçları, ticari hayatın güncel şartları ve en son hukuki gelişmeleri analiz edilerek, pragmatik ve uzun süre etkili çözümler ile karşılanmaktadır. İş birliği içinde bulunulan öğretim üyelerimiz, müvekkillerimize özel hizmet için bizimleler.

Tam Kapasiteli Hizmet

Ticari hayatta karşılaştığınız risklere ilişkin detaylı ve nitelikli hukuki danışmanlık hizmeti yanında, her aşamasında titiz ve dikkatlice çalıştığımız dava takibi hizmeti, icra takibi hizmeti ve geleceğin anlaşmazlık çözüm yolu olan arabuluculuk süreçleri ve tahkim hizmeti sağlanmaktayız.

En Üst Seviyede Gizlilik

Müvekkillerinin kendisiyle paylaştığı her bilgiyi ticari sır niteliğinde saklayan Sayın Hukuk ve Danışmanlık, bu hususu profesyonel iş anlayışının vazgeçilmez bir parçası haline getirmiştir.

Teknoloji İşimizin Parçası

Sayın Hukuk ve Danışmanlık, gerekli tüm içtihat programlarına ve yazılım programlarına teknolojinin gerekliliklerine uygun alt yapı ile hizmet vermekte, teknolojik gelişmeleri işlerinde kullanmayı öncelik saymaktadır.

Tüm Türkiye’de Hızlı ve Efektif Hizmet

İstanbul ofisi yanında, başkent Ankara, batının iş ve ticaret merkezi İzmir ve turizm başkenti Antalya’daki iş ortaklarımız ile müvekkilimiz için hızlı ve efektif çözümler sağlamak için çalışıyoruz.